• Tel. 600 493 076
  • Czynne : Pn - Pt od 7.00 do 16.00

GABINET CZYNNY
PN-PT od 7.00 do 16.00
tel. kom. 600 493 076

Księga gości

Janusz P. 2016-09-19 08:19:09

Szanowna Pani DR. ta wdzięczność ktorą mam dla Pani jest najwiekszą i najdłuższa wdzięcznoscią w moim zyciu, Począwszy od lat 90-tych i przez następne dlugie lata wielokierunkowa pomoc Pani Dr. dała mi jakby drugie życie tego nie da się zapomnieć. W tej chwili pisząc te słowa sciska mnie w gardle bo dzieki Pani Dr. mogę teraz siedziec przy komputerze i pisać te słowa. Pamiętam i zawsze bede pamiętal. Pozdrawiam Cieplutko Panią Dr. i całuje rączki Janusz P.

Joanna S.... 2016-05-01 01:35:34

Jestem wdzieczna za profesjonalna pomoc i mile przyjecie w gabinecie.

Gosia i Michał

Po wielu latach nieobecnoœci w Szczytnie trafiliœmy do gabinetu pani doktor, która z pełnym profesjonalizmem i życzliwoœcią pomogła nie tylko nam, ale także zajęła się naszym synem, za co serdecznie dziękujemy. W pełni polecamy usługi tego dobrego i oddanego lekarza.

Jolanta

A ja znowu po jakimœ czasie zaczęłam "nawiedzać" Gabinet i znowu się przekonałam, jak dobrze mieć dobrego lekarza:)

Monika

Oddana pracy i człowiekowi, zainteresowana nim nie tylko gdy chory ale i w trakcie leczenia, nieogranicza sie do œcisłych ram ale wychodzi poza nie, tak trzymać!!

Olga

Bardzo kompetentna lekarka:) Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Marian Sawko

Nic nie dodaję,zgadzam się w 100% z poprzednimi wpisami.Tak trzymać!!!

Spa

Gratuluję wiedzy lekarskiej, doœwiadczenia, pięknej strony internetowej i pięknego gabinetu!

Jola Magierowska

Tak trzymać, Pani Doktor:) Strona robi wrażenie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i estetycznym, że o podkładzie muzycznym nie wspomnę...

Ania Paluch

Bradzo fajna strona. Dużo humoru, a nie tylko suche informacje. Gratuluję pomysłu.:-)

Sławek Pawł‚owicz

Strona super!!! Czyli nasi górš. Joanno, a nie ma mojego poprzedniego wpisu??\

Wojtek S.

Tak, tak - ten z liceum :) Bardzo fajna stronka - jako komputerowiec jestem pod wrażeniem! I podziwiam Cię jako Paniš Doktor - serdecznie gratuluję osišgnięć!\

Elżbieta R.

Nareszcie Ciebie zobaczyłam - niewiele się zmieniłaœ, . Pozdrawiam Ciebie serdecznie i życzę spkojnej pracy . E. R.

Hania i Jurerk

cześć to my Hania i Jurerk trztmaj się dobrze pa tu my jazawadzki@wp.pl hanna.zawadzka@op.pl

Halina W.

Jestem pod wrażeniem ale już Ci to przecież mówiłam buziaki

Andrzej C.

Dużo zdrowia i cierpliwości do pacjentów.

Maria

Witaj Joanno,\

Ola W.

Witam! Projekt ciekawy, ale animacja o gabinecie nie ładuje się :( . \

Gosia

Asiu, miło Cię zobaczyć, perfekcja jak zawsze, życzę więcej czasu na Twoje pasje, pozdrawiam

Dominik

Bardzo fajna stronka :))) pozdrowienia

Pani Joanno, na stronę, bardzo czytelną i ciekawą trafiłem bez trudnoœci. Jest zachęcająca i mile przypomina o dbaniu o zdrowie. Serdecznie dziękuję i mam nadzieję na spotkanie wkrótce. Wacław O

Zbyszek C.

Strona jak wizyta u Pani Doktor - bardzo profesjonalna! Pozdrawiam!

Wanda

No, no, no... SUPER!!!

Ania LM

Wzruszyła mnie modlitwa lekarza - dobrze by było dla nas wszystkich, aby była modlitwš wielu; no i zakaz narzekania aby nas uzdrowił Pani Doktor kochana.

Twoje ip: 34.207.152.62
Imię:
Treść:
 

W związku z sytuacjami na poczekalni występującymi w trakcie oczekiwania na wizytę uprzejmie informuję:

  • 1. Umówiona godzina przyjęcia jest terminem rozpoczęcia oczekiwania na wejście pacjenta do gabinetu.
  • 2. W związku z specyfikacją pracy w gabinecie, wykonaniem badań usg, zabiegów, powagą schorzeń z którymi zgłaszają się pacjenci, nie jest możliwe dokładne określenie czasu, który trzeba poświęcić pacjentowi.
  • 3. Badania wymagają czasu i nie są wykonywane w ciągu 5 minut.
  • 4. Pacjenci w ramach medycyny pracy proszeni są o uzbrojenie się w cierpliwość w oczekiwaniu na przyjęcie. Każdy pacjent jest badany, nie podpisuję # tylko # orzeczeń bez badania.
  • 5. Podstawą medycyny jest profilaktyka. W trakcie badań okresowych można stwierdzić istnienie choroby, która nie daje dolegliwości na tym etapie choroby.
  • 6.Wczesne wykrycie chorób daje dużo większe szanse na sukces w leczeniu.
 
 
 

Kontrola ciśnienia tętniczego profilaktyką chorób układu krążenia. Wskazana systematyczna kontrola, najlepiej w warunkach domowych. Parametry powyżej 135 /85 wymagają wizyty u lekarza. Kontrolowanie poziomu cukru, cholesterolu ( raz w roku) Unikajmy kosmetyczek, lekarzy, którzy bez badania chcą usuwać podejrzane znamiona. Ostrożnie korzystajmy z słońca, solarium. Żadna dieta nie wyleczy raka. Nie ma cudownych metod leczenia ziołami lub medycyną naturalną. W życiu nie zagraża nam tylko nowotwór, nie wpadajmy w panikę. Oprócz niego są inne groźne schorzenia. Wszystko można leczyć i mamy szansę na wyleczenie we wczesnych stadiach choroby. Czynnikami sprzyjającymi powstawaniu nowotworów są: palenie papierosów, narażenie na stałą ekspozycję na słońce, narażenie na kontakt z niektórymi związkami chemicznymi, nadmierne spożywanie alkoholu, przebyte wirusowe zapalenie wątroby, zaburzenia hormonalne, nosicielstwo HIV, długotrwałe stosowanie niektórych leków. Jest jedna rada jak unikać raka: zdrowy tryb życia, odpowiednia ilość sportu (niekoniecznie wyczynowego) i radość życia .